PRACA W STUDIO MODELOWANIA SYLWETKI DLA KOBIET : Darmowe Ogłoszenia : Defipedia

PRACA W STUDIO MODELOWANIA SYLWETKI DLA KOBIET

Profesjonalne Studio Modelowania Sylwetki dla Kobiet szuka osoby (kobiety) chętnej na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi
Klienta. Mile widziane studentki lub absolwentki szkoły kierunku: AWF,
kosmetologia. Wymagania:
– Wykształcenie minimum średnie
– Wysoka kultura osobista
– Zadbany wizerunek
– Uczciwość
– Komunikatywność
– Dobra organizacja pracy
– Otwartość na pracę z klientem
OBOWIĄZKI:
– obsługa klientek Studia
– aktywne uczestniczenie w akcjach marketingowych
Stawiamy na osoby pełne energii, zmotywowane, kreatywne, chętne do pracy niekoniecznie z doświadczeniem.
Oferujemy:
*pracę w dobrej atmosferze i zgranym zespole,
*zapewniamy niezbędne szkolenia
*system motywacyjny
*dodatkowym atutem jest korzystanie z usług studia po godzinach pracy :)
Jeśli twoją pasją jest sport, zdrowy tryb życia zgłoś się do nas :)

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Jeśli chcesz
do nas dołączyć prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres: rekrutacjawroclaw04@gmail.com;) w tytule wpisując Specjalista ds.
Aktywności fizycznej.

Data dodania : 09/06/2017

Lokalizacja : Wrocław, Dolnośląskie

Ogłaszane przez : Osoba prywatna

Rodzaj pracy : Staż

Rodzaj umowy : Inne

Autor : Agata

Inne ogłoszenia które mogą cię zainteresować:

Kopertowa brokatowa bluzka 36
Ursus - ul.Skoroszewska , 3 pok , 68 m , garaż
NA START lub WYNAJEM_wykończony mikroapartament
DOM DWUPOZIOMOWY Z GARAŻEM GNIEZNO PŁAWNIK
Skoda Fabia 1.4 16v silnik VW Sedan
Dom Konstancin-Jeziorna 380m2 (nr: 57984)
Włochy - ul.Radarowa, 8pok, 176 m , działka - 500 m
MICROBLADING MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI- Dojade!!!
Przedstawiciel Handlowy - samodzielne stanowisko - nienormowany czas pracy - praca dla Studentów!!!
MIASTECZKO WILANÓW, AL. RZECZYPOSPOLITEJ, 3 pok., 76 m2, 2013 r.

Chcesz dodać swoje ogłoszenie na Defipedii? Wyślij nam informacje wylistowane w sekcji Dodanie ogłoszenia.

To ogłoszenie jest twoje? Jeśli chcesz je usunąć sprawdź sekcję Usunięcie ogłoszenia.

Możesz także sprawdzić Ostatnie ogłoszenia dodane na stronie lub skontaktować się z Zespołem Defipedia.org.

 November 20, 2017 ·
 Tagi: , , , ,  · Opublikowano w: Defipedia.org