PRACA W STUDIO MODELOWANIA SYLWETKI DLA KOBIET : Darmowe Ogłoszenia : Defipedia

PRACA W STUDIO MODELOWANIA SYLWETKI DLA KOBIET

Profesjonalne Studio Modelowania Sylwetki dla Kobiet szuka osoby (kobiety) chętnej na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi
Klienta. Mile widziane studentki lub absolwentki szkoły kierunku: AWF,
kosmetologia. Wymagania:
– Wykształcenie minimum średnie
– Wysoka kultura osobista
– Zadbany wizerunek
– Uczciwość
– Komunikatywność
– Dobra organizacja pracy
– Otwartość na pracę z klientem
OBOWIĄZKI:
– obsługa klientek Studia
– aktywne uczestniczenie w akcjach marketingowych
Stawiamy na osoby pełne energii, zmotywowane, kreatywne, chętne do pracy niekoniecznie z doświadczeniem.
Oferujemy:
*pracę w dobrej atmosferze i zgranym zespole,
*zapewniamy niezbędne szkolenia
*system motywacyjny
*dodatkowym atutem jest korzystanie z usług studia po godzinach pracy :)
Jeśli twoją pasją jest sport, zdrowy tryb życia zgłoś się do nas :)

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Jeśli chcesz
do nas dołączyć prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres: rekrutacjawroclaw04@gmail.com;) w tytule wpisując Specjalista ds.
Aktywności fizycznej.

Data dodania : 09/06/2017

Lokalizacja : Wrocław, Dolnośląskie

Ogłaszane przez : Osoba prywatna

Rodzaj pracy : Staż

Rodzaj umowy : Inne

Autor : Agata

Inne ogłoszenia które mogą cię zainteresować:

zatrudnimy pracowników produkcji mile widziane doświadczenie w pracy z tkaniami praca krojowni
SPRZEDAM KAFTANIKI DLA DZIEWCZYNKI!
Plan marketingowy hotelu
Podgórze ,Sidzina ul. Petrażyckiego , 3 pok.
Mieszkanie Łódź Śródmieście 60m2 (nr: 53475)
Mieszkanie 3 pokojowe wyposażone, z balkonem, garażem, przy metro Natolin
Szukam pracy w wykonczeniach .remonty
Klocki hamulcowe przód FIAT GRANDE PUNTO, STILO
Skórzany komplet 3,2,1 LONG LIFE fotel z funkcja relaks
Mieszkanie Warszawa Wilanów 122,4m2 (nr: 14855)

Chcesz dodać swoje ogłoszenie na Defipedii? Wyślij nam informacje wylistowane w sekcji Dodanie ogłoszenia.

To ogłoszenie jest twoje? Jeśli chcesz je usunąć sprawdź sekcję Usunięcie ogłoszenia.

Możesz także sprawdzić Ostatnie ogłoszenia dodane na stronie lub skontaktować się z Zespołem Defipedia.org.

 November 20, 2017 ·
 Tagi: , , , ,  · Opublikowano w: Defipedia.org