Praca na stanowisku drukarz sitodruku : Darmowe Ogłoszenia : Defipedia

Praca na stanowisku drukarz sitodruku

Firma MADAX s.c. specjalizująca się w produkcji oznakowań przemysłowych, poszukuje kandydatów na stanowisko: DRUKARZ SITODRUKU.

Aplikacje CV ze zdjęciem prosimy składać do 15.04.2017r. osobiście w biurze Firmy MADAX na ul. Lotniczej 9d w Bielawie, lub przesłać na adres s.bzowa@madax.com.pl w pliku PDF.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
– druk i czynności temu towarzyszące (montaż, demontaż matrycy, rakli, itp.)
– zapewnienie efektywnej pracy obsługiwanych maszyn
– kontrola jakości produktów zgodnie z oczekiwanym standardem
– rozładunek, załadunek towarów
– przestrzeganie tajemnicy służbowej
– utrzymywanie czystości i porządku w miejscu pracy
OCZEKUJEMY:
– punktualności i terminowości
– umiejętności pracy w szybko zmieniających się okolicznościach
– asertywności, kreatywności, dynamizmu, skrupulatności i skuteczności
OFERUJEMY:
– umowę o pracę
– pracę w rozwijającej się firmie
– możliwości zdobycia nowych doświadczeń

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych tj. DZ. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Uprzejmie informujemy, że zgłoszenia które nie zawierają zgody na przetwarzanie danych osobowych, nie będą brane pod uwagę podczas rekrutacji, oraz że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Data dodania : 03/04/2017

Lokalizacja : Bielawa, Dolnośląskie

Ogłaszane przez : Firma/Agencja

Rodzaj pracy : Pełny etat

Rodzaj umowy : Umowa o pracę

Autor : Sylwia

Inne ogłoszenia które mogą cię zainteresować:

DOM 200m2, DZIAŁKA 905m2, KIEŁPIN/ŁOMIANKI, BEZ PROWIZJI
Poszukuję nauczycieli (chemia, fizyka, matematyka) na kolonie dla dzieci
Centrum ul.Żurawia 35m po rem P 2/6 LUX
Lokal na gastronomię, Wola - 93 m2
Poranne sprzątanie sklepów odzieżowych - Gdańsk Przymorz
Spódniczka spódnica na gumce L/XL stan bdb kwiaty
Podwójne łóżko MALM 160 x 200 z materacem + stelaż w bardzo dobrym stanie
ŚRÓDMIEŚCIE, Jana Pawła II, 91 m2, 4 pok, po remoncie
ul. Na Błonie| Bronowice| 3 pok.| 1990 PLN
rower dziewczęcy

Chcesz dodać swoje ogłoszenie na Defipedii? Wyślij nam informacje wylistowane w sekcji Dodanie ogłoszenia.

To ogłoszenie jest twoje? Jeśli chcesz je usunąć sprawdź sekcję Usunięcie ogłoszenia.

Możesz także sprawdzić Ostatnie ogłoszenia dodane na stronie lub skontaktować się z Zespołem Defipedia.org.

 November 20, 2017 ·
 Tagi: , , , ,  · Opublikowano w: Defipedia.org