DROGA ASFALTOWA : Darmowe Ogłoszenia : Defipedia

DROGA ASFALTOWA

OKAZJA – LOKAL MAGAZYNOWO USŁUGOWY. Duża , zadbana, reprezentacyjna nowa nieruchomość. Powierzchnię użytkową bez skosów stanowi powierzchni 460m2, z działką o powierzchni 1000m2 .Magazyn położony jest na Białołęce, blisko stacji kolejowej , z dobrym asfaltowym dojazdem. Jest w idealnym stanie do wprowadzenia. Wjazd z dwóch dróg – łatwa możliwość manewru samochodem. Ogrodzenie jest metalowe z dwoma rozsuwanymi na pilota bramami wjazdowymi o szerokości 8m, podjazd pod budynek z kostki brukowej. Budynek dwu kondygnacyjny, na terenie posesji siedem miejsc parkingowych, możliwość parkowania przy budynku. Parter budynku o powierzchnia (300,20m2 ) dzieli się na dwie części.
PARTER ( 300,2m2) : powierzchnia wystawiennicza o pow.( 115m2) na podłodze płytki ceramiczne z ogrzewaniem podłogowym, jasne pomieszczenie z 4 dużymi oknami wystawienniczymi obejmującymi całą ścianę – zostały zabezpieczone żaluzjami metalowymi antywłamaniowymi Do pomieszczenia przynależy dodatkowo + pomieszczenie biurowe (13,5m2)+umywalnia ( 3,40m2+ WC) ,magazyn podręczny (28m2). Druga część łączy się z pierwszą : wjazd od ulicy – 2 bramy na pilota o szerokości 8m + magazyn o pow. (91m2) – na podłodze wylewka +pokój socjalny (7,5m2)+ kotłownia ( 7,60m2) na olej opałowy. Wysokość pomieszczeń w budynku do 3,50 m. —————————————————————————————————————————— I – PIĘTRO to pow.około (286m2 ) + poddasze w stanie deweloperskim , duża niezabudowana powierzchnia . Na podłodze wylewka, kaloryfery, okna ,pełne oświetlenie, brak drzwi .
Podział powierzchni; magazynowa (170m2) + łazienka (16m2m2)+ pokój (31,2m2)+ pokój (29 m2)+ pokój (13,20m2)+ schowek(9m2). Można zlikwidować wszystkie ściany działowe tworząc jeszcze większą odkrytą przestrzeń.W pomieszczeniu zamontowano duże okna , kaloryfery.Wszystkie media zostały przyłączone na piętro. Pomieszczenia są jasne z dobrą komunikacją wewnętrzną.Wysokość pomieszczeń od 3,5m do 7m.
Media: woda własna ze studni + instalacja elektryczna + gaz w drodze w odległości (40m), kanalizacja własna – obecnie szczelne dwu komorowe szambo o pow (103m 3)- można przyłączyć się do kanalizacji miejskiej która jest obok w drodze w odległości( 8m) , ogrzewanie własne olejowe ( zbiorniki na olej w kotłowni) + oświetlenie typu świetlówki, wentylacja grawitacyjna we wszystkich .pomieszczeniach. Na dachu dachówka blaszana. Bardzo dobry dojazd do posesji drogą asfaltową .DOM można zagospodarować jako dom mieszkalny Rzuty pomieszczeń w biurze
SERDECZNIE POLECAM ,tel: 889137801 ,mail:j dabrowska@komdar.pl.JOANNA DĄBROWSKA .

Zobacz inne interesujące oferty publikowane jedynie na: WWW.KOMDAR.PL
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Data dodania : 07/10/2016

Lokalizacja : Białołęka, Warszawa

Na sprzedaż przez : Agencja

Rodzaj nieruchomości : Dom

Liczba pokoi : 6 lub więcej pokoi

Wielkość (m2) : 505

Parking : Kryty

Cena : 1 400 000 zł

Autor : Użytkownik Defipedia.org

Numer telefonu : 889137801

Inne ogłoszenia które mogą cię zainteresować:

Działka Mirowice 5000m2 (nr: 17550)
Pracownik magazynowy, magazynier 2200 netto
Mebele pokojowe - lata sześćdziesiąte
Mieszkanie do wynajęcia 5 min od Quattro business park.
Rozkładowe pokoje w niskiej cenie.
Garsonki damskie
Kabel VGA do monitora
Stojak na ręczniki DOUBLE - www.el-plast.com.pl
Warszawa Radość, Zbójna Góra,
NAJTAŃSZA POMOC DROGOWA w WARSZAWIE - SPRAWNIE, TANIO, SOLIDNIE 24/ 7

Chcesz dodać swoje ogłoszenie na Defipedii? Wyślij nam informacje wylistowane w sekcji Dodanie ogłoszenia.

To ogłoszenie jest twoje? Jeśli chcesz je usunąć sprawdź sekcję Usunięcie ogłoszenia.

Możesz także sprawdzić Ostatnie ogłoszenia dodane na stronie lub skontaktować się z Zespołem Defipedia.org.


 June 16, 2017 ·  
 Tagi: , , , , ,  · Opublikowano w: Defipedia.org